Zhodnocení Toulání Šumavou 2020

15.07.2020

Ahoj Toulalové,

před měsícem jsme byli v cíli již 7. ročníku Toulání Šumavou, někteří jako již ostřílení mazáci, někteří poprvé na Šumavě a někteří úplný nováčci ........ ale všichni ve zdraví a s úsměvem ve tváři, i když některým to nějakou chvilku trvalo :-). 

Po roce jsme se opět vrátili na Šumavu a zázemí nám opět skvěle připravil areál ve Vrhavči. Letos nás na startu stálo 53 Toulalů a z toho 6 holek. Už týden před startem nám chystalo počasí déšť, ochlazení, a tak se i vyplnilo. Startovali jsme do deště a v něm pokračovali i následující celý den. Byl jsem ale mile překvapen, že většina z vás to brala s humorem a nadhledem, někdo přečkal déšť v teple a vydali jste se směrem do dalších již slunných a teplejších kilometrů. Od středy jste si to už užívali bez deště a doufám, že se Vám letošní trasa líbila a na Šumavu se budete zas rádi vracet.....

Chtěl bych také moc poděkovat za skvělé zázemí ve Vrhavči, kde o nás opět bylo suprově postaráno, navařeno, napečeno, no prostě .........díky a doufám, že za rok nás zase rádi uvidí :-).

Moc děkuji za Vaše maily, sms, telefonáty, reporty, fotky, díky kterým máme možnost zavzpomínat a v myšlenkách se vrátit na trať Toulání. Postupně je najdete na nových webových stránkách.

Těší mne, že se znovu vracíte na Toulání a přibývají i další nováčci. A protože někteří už píšete, že se Vám stýská, těšíte se na viděnou, na pivko.......... tak mám pro Vás opět setkání na Vítání podzimu na Srní na Šumavě. 

Standa a Jíťa